Czyste powietrze

W dniu 9 października 2018 r. tj. we wtorek o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej w Mielnie przy ul. Lechitów 19 odbędzie się spotkanie dla mieszkańców gminy Mielno dotyczące realizacji rządowego Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”. Spotkanie ma charakter informacyjny i edukacyjny. Spotkanie jest organizowane przez Ministerstwo Środowiska.

W ramach rządowego programu Czyste Powietrze został przygotowany program priorytetowy Czyste Powietrze, dzięki któremu właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynków i wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe.

Ulotka programu


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uprzejmie informuje, że od środy, 5 września rozpoczyna się cykl spotkań informacyjnych dotyczących programu „Czyste Powietrze”
Program ten dedykowany jest osobom fizycznym, a dotacja nawet do 90% wartości zadania przeznaczona będzie na wymianę starych pieców oraz docieplenie budynków. Pracownicy Funduszu odwiedzą wszystkie gminy w województwie zachodniopomorskim. W trakcie spotkania omówione zostaną założenia programu i możliwe do zrealizowania przedsięwzięcia oraz procedura składania wniosku i realizacji zadania.

 

Link do strony WFOŚiGW w Szczecinie - https://www.wfos.szczecin.pl/aktualnosci-czyste-powietrze/1744-nabor-wnioskow-w-ramach-programu-priorytetowego-czyste-powietrze.html

ZGŁOSZENIE INSTALACJI PRZYDOMOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

obowiązkiem właścicieli nieruchomości.

Zobacz